O nás

Data Collect » O nás

Jsme výzkumná agentura, jejímž hlavním cílem je poskytovat svým klientům prvotřídní sběr dat. Naší hlavní specializací jsou telefonické průzkumy (CATI – telefonické dotazování) a internetové průzkumy (CASI, CAWI). Zajistíme sběr dat pomocí osobních rozhovorů a nabízíme také pořizování a zpracování dat, a to jak v rámci výzkumu, tak samostatně.

Lidé

Náš tým tvoří specialisté, kteří rozumí své práci a mají bohaté zkušenosti s výzkumem trhu. Někteří z našich kolegů byli dokonce u zrodu českého internetového výzkumu, kdy mělo přístup k internetu méně než 20% obyvatel a tak tuto oblast ještě nebral nikdo vážně. Jsme tým lidí, kteří v sobě spojují znalosti několika oborů – výzkumu trhu, technologií, UX i sociologie.

Spolehlivost a kvalita

Pro zajištění kvality svých služeb jsme stanovili řadu kontrolních bodů v pracovních procesech (kontroly a hodnocení tazatelů, průběžná kontrola výsledků, verifikace atd.). Jsme také členem profesního sdružení ESOMAR a spolupracujeme s českou asociací SIMAR. Dodržování etických a metodických standardů výzkumu trhu považujeme za samozřejmost.

Rychlost a flexibilita

Klademe důraz na splnění požadavků klienta v co nejkratším čase při zachování vysoké úrovně kvality služeb. K tomu využíváme nejmodernější technologie a nové metody.

Osobní přístup

Naši odborníci Vám ochotně doporučí vhodný způsob dotazování. Ve fázi realizace projektu klademe důraz na úzký kontakt s klientem, abychom poznali co nejlépe jeho potřeby a požadavky.

Cena

Naše ceny jsou více než konkurenceschopné. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Kontaktujte nás pro získání konkrétních informací.