datacollect logo Logo ZTP

< Zpět na úvod

Telefonní operátor – práce z domova pro ZTP

Výzkumná agentura Data Collect s.r.o. hledá tazatele pro pravidelnou brigádu zaměřenou na telefonický průzkum trhu a veřejného mínění. Hledáme brigádníky pro dlouhodobé i krátkodobé telefonické dotazování z domova. V žádném případě nic neprodáváme ani nenabízíme, jde o seriózní průzkumné projekty pro velké české a zahraniční firmy.

Tato brigáda je vhodná pro tělesně postižené, jelikož ji lze vykonávat z pohodlí domova. Nevyžadujeme osobní pohovory či školení, veškeré informace potřebné pro vykonávání této práce získáte on-line nebo po telefonu. Sepsání smlouvy řešíme prostřednictvím e-mailové komunikace či poštou. Na směny se hlásíte dle Vašich časových možností rovněž po internetu z domova.

Nabízíme

  • zajímavý výdělek – fixní část mzdy a odměny za dobře odvedenou práci
  • flexibilní rozvržení pracovní doby dle vlastních možností
  • možnost zaškolit se a následně pracovat z pohodlí domova
  • přátelský kolektiv pro spolupráci
  • forma spolupráce – dohoda o provedení práce

Požadujeme

  • dobré vyjadřovací schopnosti a příjemné vystupování
  • kvalitní hlasový projev (bez vad řeči)
  • Vlastní počítač s Windows XP nebo vyšší
  • Rozumně rychlé připojení k internetu (kabelová TV, ADSL, kvalitní wifi),
  • Sluchátka s mikrofonem

Popis práce

Předem se nahlásíte na směnu a v daný čas se připojíte z domova po internetu do telefonické aplikace. Není třeba nic instalovat, vše probíhá pomocí internetového prohlížeče.
V případě technických potíží je možná konzultace s naší IT podporou. Na začátku směny Vám supervizor přidělí dotazovací projekt, na kterém budete pracovat. Projdete školením do tohoto projektu a otázky lze probrat se supervizorem. Po zaškolení můžete telefonovat – nepotřebujete používat Váš telefon ani nic neplatíte, hovor probíhá také přímo v internetové aplikaci z Vašich sluchátek s mikrofonem, jste připojeni na naši ústřednu, takže veškeré poplatky platíme my. Během směny je Vám k dispozici podpora ze strany supervizorů. Není se čeho obávat, celý systém je poměrně jednoduchý a nevyžaduje žádné specifické počítačové znalosti.

Mám zájem, jaký bude další postup?

Nejprve absolvujete internetové vstupní školení, po něm s Vámi provedeme vstupní telefonický pohovor a v případě zájmu je možno podepsat smlouvu a začít.

Máte-li zájem o spolupráci, vyplňte následující formulář, nebo nás kontaktujte na níže uvedených číslech.

Kontakt:

Eva Stepaňuková
Koordinátor náboru operátorů
E-mail: eva.stepanukova@datacollect.cz
Mobil: 725 874 091