Vážení klienti a partneři,

s radostí bychom Vás chtěli informovat, že se Data Collect v předchozích dnech spojil se strategickým partnerem, společností Talk Online Panel.

Spojení s Talk Online Panel přinese vám našim klientům mnoho zajímavých výhod. Již nyní pro vás chystáme zásadní technologické novinky, které představíme ještě v letošním roce. Obě společnosti měly na českém a slovenském trhu vlastní online panely respondentů, které budou v krátké době integrovány. To klientům přinese možnosti větších vzorků i v užších cílových skupinách. Cílem je stát se jedničkou a největším poskytovatelem sběru dat v České republice a Slovensku. Budete mít přístup k vlastním respondentům v 21 zemích a celková velikost panelů překročí 500.000 respondentů.

Talk Online Panel je silný především v zemích střední, východní a jihovýchodní Evropy. Provozuje vlastní panely v ČR, Rakousku, Slovensku, Maďarsku, Německu, Polsku, Rumunsku, Švýcarsku, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku, Bosně a Herzegovině, Srbsku, Bulharsku, Makedonii, Řecku, Turecku, Ukrajině, Rusku a Moldávii.