Volali jsme vám v rámci výzkumu trhu?

Pokud vám volalo některé z těchto čísel: +420 225 020 001, +420 778 149 910, +420 778 147 338, +420 251 171 601, byli jsme to my,
Data Collect s.r.o.

 

 

Kdo jsme?

Data Collect provádí průzkumy veřejného mínění a trhu. Našimi klienty jsou renomované české i zahraniční výzkumné agentury, pro které realizujeme telefonické dotazování. Jsme členy světové profesní asociace ESOMAR a české profesní asociace SIMAR, a řídíme se tudíž závaznými etickými pravidly.

Odkud máme Vaše telefonní číslo?

Telefonní čísla, která používáme, pocházejí obvykle z generátoru náhodných telefonních čísel nebo z veřejně dostupných zdrojů. Někdy také používáme na žádost zadavatelů výzkumu jeho vlastní klientskou databázi kontaktů.

Proč se na výzkumech podílet?

Účastí ve výzkumech máte možnost vyjádřit svůj názor. Můžete tak ovlivnit kvalitu a podobu výrobků a služeb a pomoci podnikům nebo institucím se správně rozhodnout. Navíc, za účast ve výzkumech můžete získávat zajímavé odměny, hotovost nebo podpořit dobročinné aktivity. Pokud máte zájem o další informace, zkuste se podívat na naše projekty iVýzkumy.cz nebo iVýskumy.sk.

Jak odmítnout svou účast ve výzkumech?

Je možné, že generátor vybere pro účast ve výzkumu také vaše telefonní číslo a zavoláme právě vám. Pokud o takový telefonát nestojíte, nabízíme vám možnost vložit své číslo do seznamu zakázaných čísel. Pokud vložíte své telefonní číslo do formuláře níže a stiskněte tlačítko „Odeslat“, nebudeme vás již v budoucnu kontaktovat.

Po odeslání nám dejte prosím nějaký čas na zpracování požadavku a definitivní vyřazení vašeho čísla. Z technických důvodů nemůžeme vaše číslo vyřadit okamžitě. Je tedy možné, že se vás pokusíme během probíhajícího výzkumu oslovit znovu. V takovém případě se vám omlouváme.

V případě potřeby nás kontaktujte:

Data Collect s.r.o.
Geologická 575/2
152 00 Praha 5

 Tel.: +420 225 020 010