Volali jsme Vám?

Data Collect » O nás » Kontakt » Volali jsme Vám?

Máte na svém telefonu zmeškaný hovor z čísel 225020001, 778168002, 251171601? Čtěte prosím dále.

O nás

Data Collect provádí průzkumy veřejného mínění a výzkum trhu. Našimi klienty jsou renomované české i zahraniční výzkumné agentury, pro které realizujeme telefonické dotazování. Jsme členy světové asociace ESOMAR i české asociace SIMAR a dodržujeme její etická pravidla.

Odkud máme Vaše telefonní číslo?

Telefonní čísla, která používáme, pocházejí obvykle z náhodného generátoru čísel nebo nám číslo předal zadavatel výzkumu, který Vás vede jako svého zákazníka.

Účast ve výzkumech má smysl

Účastí ve výzkumech máte možnost vyjádřit svůj názor a ovlivnit tak výrobky a služby a pomoci podnikům a institucím se správně rozhodnout.Navíc za účast ve výzkumech můžete získávat zajímavé odměny, hotovost nebo podpořit dobročinné aktivity. Pokud máte zájem o další informace, zkuste se podívat na náš projekt iVýzkumy.cz.

Jak odmítnout svou účast ve výzkumech?

Je možné, že generátor vybere pro účast ve výzkumu také Vaše telefonní číslo a zavoláme právě Vám. Pokud nechcete být oslovováni, nabízíme Vám možnost vložit Vaše číslo do seznamu zakázaných čísel. Vložte prosím Vaše telefonní číslo do formuláře níže a stiskněte „Odeslat“. Tím pádem Vás v budoucnu již nebudeme kontaktovat.


Po odeslání nám dejte prosím nějaký čas na zpracování požadavku a definitivní vyřazení Vašeho čísla. Z technických důvodů nemůžeme Vaše číslo vyřadit okamžitě. Je tedy možné, že se Vás pokusíme během probíhajícího výzkumu oslovit znovu.

Kontakt

V případě potřeby nás kontaktujte:

Data Collect s.r.o.
Geologická 575/2
152 00 Praha 5
Tel. 225 020 035 (pro dotazy týkající se telefonického dotazování)